Diş İmplantları
Diş İmplantları

Diş İmplantları

Diş implantları düşünüyorsanız, aşağıdakileri göz önünde bulundurun. Eksik dişlerin yerine diş implantları kullanılabilir. Şimdi son 30 yıldır çok başarılı bir şekilde kullanılıyorlar ve diş hekimliği daha önce çözülemeyen problemleri çözmek için onlara güvenmeye başladı.

Diş kaybı muhtemelen bugün iş ve sosyal hayatımızda bizi her zamankinden daha fazla etkiliyor. Günümüzde modern dental implant teknolojisi sayesinde diş hekimleri bu gerçek sorunlara gerçek cevaplar verebilmektedir.

Tıbbi olarak edentulizm olarak bilinen eksik dişler, birçok insanın “en iyisini hissetmesini” önler. Edentulizm sadece özgüveninizi etkilemekle kalmaz, aynı zamanda yaşam kaliteniz üzerinde de çarpıcı bir etkiye sahiptir.

Temel olarak iki tip implant vardır. Çene kemiğinin üstünde, ancak diş etlerinin altında oturanlar ve doğal bir dişin köküne benzer şekilde çene kemiğine sığanlar. Her tip, doğal dişler gibi davranan ve hisseden yedek dişler için sağlam, mobil olmayan destek sunar.

Gerçek implant prosedürü, implantın veya implantların cerrahi olarak yerleştirilmesini, iyileşme süresini ve eksik dişin veya dişlerin yerine implant restorasyonunu içerir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı implant türleri vardır. Tüm detayları kapsayacak zaman ya da alana sahip olmadığımız için, burada biraz daha okumanızı önereceğiz. Diş implantlarından tamamen kaçınmakla ilgileniyor musunuz? Bunu yapmanın tek yolu, görünüşünüzü önemsemekten vazgeçmek veya diş sağlığı ve diş hijyeni bölümlerinde bulacağınız bazı önleyici bakımları uygulamaktır.

Trans Kadın

About admin

Check Also

Diş Hijyeni

Diş Hijyeni

Uygun diş hijyeni, diş fırçalama, diş ipi kullanma ve diş hekiminiz ve hijyenistinizle düzenli olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete başla!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Tayland'da cinsiyet uyum veya estetik ameliyatları üzerine hizmet veren bir hastaneyiz. Bu tür bir ameliyat düşünüyorsanız WhatsApp hattımız üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.