Tayland'da Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı
Tayland'da Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı

Tayland’da Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı

Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı için cebinizden ödeme yapıyorsanız, Tayland, son derece deneyimli GRS Cerrahları, son teknoloji sağlık tesisleri, uygun fiyat ve ülkeyi Güneydoğu Asya’nın turizm mücevheri yapan sıcak misafirperverliğin rakipsiz bir kombinasyonunu sunuyor. Tayland’daki Cinsiyet Değiştirme Cerrahisine bu giriş bölümünde, Tayland’ın neden yıldan yıla trans kadınlar için cerrahi destinasyonlar listesinin başında yer almaya devam ettiğini öğreneceksiniz.

En İyi Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Doktorları

Tayland, Transseksüel Cerrahide birçok uluslararası uzmana sahiptir. Bunlar kusursuz akademik ve tıp eğitimine, on yıl veya daha fazla kız performans deneyimine sahip olan ve bu alanda uzman olarak dünya çapında tanınan cerrahlardır. Birinci sınıf, akredite hastanelerde çalışırlar ve tatmin edici sonuçlar sunma geçmişine sahiptirler. Birçoğu binlerce ameliyat gerçekleştirdi ve ABD’deki bazı popüler Cerrahlardan çok daha fazla deneyime sahiptirler.

Dünya Standartlarında Cinsiyet Değiştirme Ameliyatları

Bangkok’ta bulunan hasteneler on binlerce Cinsiyet Değiştirme ameliyatını tamamladı.

Misafirperverlik

Tayland’a seyahat eden insanlar, karşılaştıkları yerel halkı tanımlamak için genellikle “arkadaş canlısı” ve “yardımsever” gibi kelimeler kullanırlar. İtibara sadık kalarak, Tayland’daki cinsiyet değiştirme ameliyatı klinikleri, Tayland’da beklediğiniz dostlukla birlikte en yüksek kalitede bakım sağlamaya odaklanmıştır.

Ameliyat ve seyahat planlaması konusunda ekstra yardım almak isteyenler için özel konsiyerj hizmetleri de mevcuttur. Kişisel konsiyerjiniz aşağıdaki konularda yardımcı olabilir:

Seyahat planlaması
Belge hazırlama
Tıbbi test belgeleri
Tercümanlık hizmetleri
Ameliyat sonrası bakım (otelinizde)
Bütçe

Taylandlı cerrahlar tarafından son otuz yılda geliştirilen GRS uzmanlığı, Tayland’da Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı alan yabancı hastaların sayısının artmasına katkıda bulunmuştur. Şu anda Tayland’da günde ameliyat edilen en az 2 veya 3 yabancı hasta var (MTF GRS alıyor.) Yüksek nitelikli Cerrahları, gelişmiş sağlık tesisleri, daha düşük maliyetleri ve sıcak misafirperverliği ile Tayland’ın neden önde gelen Transseksüel Cerrahi destinasyonu haline geldiğini görmek kolaydır.

About admin

Check Also

Burun Ameliyatı

Burun Ameliyatı

Estetik burun ameliyatı olup tıbbi terimi için kozmetik ya da estetik burun ameliyatı. Rinoplasti Latince Rhino (burun anlamına gelir) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete başla!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Tayland'da cinsiyet uyum veya estetik ameliyatları üzerine hizmet veren bir hastaneyiz. Bu tür bir ameliyat düşünüyorsanız WhatsApp hattımız üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.