Pattaya'da Bir Gece Kulübü
Pattaya'da Bir Gece Kulübü

Pattaya ve Seks Turizmi

Türkiye’de özellikle erkeklerin adını çok iyi bildiği bir şehir Pattaya, aslında Dünyanın her yerinde Pattaya seks turizmi ile tanınmış olsa da bunun dışında bir çok güzelliğe de ev sahipliği yapan sahil kasabası bir şehirdir. Yıllar önce Vietnam’da savaşan Amerikan askerlerinin bu sahil kasabasını, kadınlarla eğlenmek için keşfetmesiyle birlikte, yavaş yavaş Dünyanın en önemli seks ve eğlence turizmi yeri haline gelmesine sebep olmuştur ve hatta bu şehrin adına şarkı dahi yapılmıştır.

Pattaya’da gelişmiş(!) ülkelerin yaşlı erkeklerini şehrin sokaklarında 17-18 yaşlarında Thaili genç kızlarla el ele, kol kola gezdiği ve hiç yadırganmadığı bir şekilde görmek oldukça sıradan. Hatta bir çok yaşlı erkekle bu genç kızlar evlenmektedir. Tabi ki sadece gelişmiş ülkelerin erkekleri buranın genç kızları için değil, aynı zamanda Ladyboyları yani Transseksüelleri içinde bu ülkeye gelmektedirler. Çünkü Taylandın bir çok turistik yerinde seks işçiliği olsada özellikle Bangkok, Phuket ve Pattaya da bu daha özgürce yaşanmaktadır. Yasalara göre seks işçiliği yasak olsa da fiili olarak serbesttir. Pattaya da ve diğer şehirlerde erkeklerin ve kadınların çalıştığı özel seks için masaj salonları, özel kulüpler, cinsel yönelimi ve cinsel kimliği farklı olan insanlar için özel kulüplerde şovlar ve yine meşhur Walking Street’te Thaili kadınların çalıştığı özel kulüplerde çeşitli seks şovları yapılmaktadır.

Aynı zamanda Tomboy diye bilinen Trans erkeklerde kendilerine ait kulüplerde özgürce gece hayatını yaşamaktadırlar. Bunun dışında Pattaya’da gezilecek bir çok turistik, kültürel yer bulunmaktadır. Koh Larn adası muhteşem sahilleriyle, Okyanusun keyfini çıkarabileceğiniz yerler arasındadır, hatta maymunlarla birlikte yüzebilirsiniz.

Tabi ki hayvanat bahçelerinde Türkiye’de olmayan hayvanlara yakınlaşıp fotoğraflar çekilebilir,onları besleyebilirsiniz. Aynı zamanda halkalı boyunlu kadınları yakınen tanıyıp fotoğraf çekilebilirsiniz. Yılan şovları da dahil bir çok görmediğiniz aktiviteleri görebilirsiniz. Sadece Pattaya’ya bir kişinin en az 7 gününü ayırması gerektiğini düşünüyoruz.

About admin

Check Also

Tayland'da Yaşam

Tayland’da Yaşamak İsteyenler

Dünyanın heryerinden 50 yaş üzeri emeklilere, emeklilik vizesi veren bir ülkedir Tayland. Çok zor olmayan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete başla!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Tayland'da cinsiyet uyum veya estetik ameliyatları üzerine hizmet veren bir hastaneyiz. Bu tür bir ameliyat düşünüyorsanız WhatsApp hattımız üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.