Tayland
Tayland

Tayland’da Yaşam

Herhalde bu ülke konuşulunca insanların aklına bir kaç filmde izledikleri müthiş sahilleri, bununla birlikte Phi Phi, Krabi adaları,Phuket,Chiang mai, Bangkok, Pattaya… aklınıza gelecektir. Sonrasında ise buraya gelip gezenlerden duyduklarınızdan veya belgesellerde izlediklerinizden Halka boyunlu kadınlar, yoga, budizm, şaşalı tapınaklar, gülümseyen insanlar, masmavi berrak denizi, müthiş yemekleri, yüzen çarşısı, hayvanlarla insanların kaynaşması, filleri ve kaplanları, muay thai boksu, müthiş estetik ameliyatları, tuktukları, thai masaj, thai kızları ve thai kızlarından daha güzel ladyboyları aklınıza gelecektir.

Tabii bir de Tayland’ın en güzel yanlarından biri sıcak sevenler için, iklimi… Çünkü Tayland’da 12 ay yaz mevsimi yaşanmaktadır, sadece Muson yağmurları vardır ama hava soğumamaktadır. Bir güzel şeyi de zannedersem, deprem korkusu olanların burada deprem riskinden uzak kalmaları. Uçaktan indiğiniz anda yadırgayacağınız o nemli hava ve koku zamanla Tayland aşkına dönüşecektir. Bir çok kişi ilk anda Tayland’ı sevmese de sonradan aşık olup defalarca Tayland’a gelmektedir.

Ayrıca bir çok Türk buraya yerleşmiştir, adeta küçük bir Türkiyedir.

Son zamanlarda Bangkok’ta bomba patlaması ve bombayı patlatan Uygurlu Türklerin üstünden TC pasaportu çıkması sebebinden dolayı biraz sekteye uğrasa da kısa zamanda normalleşecektir. Çünkü Budizm kültürü kin ve nefret barındırmaz.

About admin

Check Also

Trans Kadınlar için Cilt Bakımı Önerileri

Trans Kadınlar için Cilt Bakımı Önerileri

Geçenlerde 74 yaşında ve 50 yaşında görünen güzel bir kadınla konuştum. ”Doğal, pahalı” cilt bakım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete başla!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Tayland'da cinsiyet uyum veya estetik ameliyatları üzerine hizmet veren bir hastaneyiz. Bu tür bir ameliyat düşünüyorsanız WhatsApp hattımız üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.