Trans Kadınlar için Cilt Bakımı Önerileri
Trans Kadınlar için Cilt Bakımı Önerileri

Trans Kadınlar için Cilt Bakımı Önerileri

Geçenlerde 74 yaşında ve 50 yaşında görünen güzel bir kadınla konuştum. ”Doğal, pahalı” cilt bakım ipuçlarından birkaçını paylaştı.

1. Küvetinize batırmaktan veya uzun duş almaktan kaçının – çünkü bu cilt hücrelerini sağlam tutan maddeleri yok eder. Ayrıca, banyodaki banyo yağlarından kaçının – çünkü yağ boşa gider ve kaygan bir küvetten düşmenize neden olabilir. Yağlar, banyodan veya duştan çıktığınızda, iyice durulandıktan ve hafifçe havluyla kurutulduktan sonra en iyi şekilde uygulanır.

2. Mositurizerinizden sonra kuru alanlar üzerinde zeytinyağı gibi saf bir bitki yağı kullanın. 50 Yılı aşkın süredir zeytinyağı kullanıyor. Zeytini diğer birçok güzellik kitabında da kullanmayı okudum! Dudakların kurumasını önlemek için geceleri her zaman dudak kremi uygularım, bu da gündüz rujunun sorunsuz bir şekilde kaymasını sağlar.

3. Son olarak, tüm kuru, ölü deriden kurtulun! Çok fazla deri katmanımız var ve eğer ilk tabakayı hiç çıkarmadıysanız … üst tabakanızın ne kadar gri olduğuna şaşıracaksınız. Cilt hücresini, yerel eczanenizde bulunan iyi bir AHA veya BHA ile ters çevirin. Yardım isteyin. Birçok erkek bunu erkek modunda sağlıklı ve genç bir görünüm için kullanır. Tıraş yardımcı olur, ancak eski cilt hücrelerinin yıllarca birikmesini gidermek ve bunların daha yeni, daha pürüzsüz olanlarla değiştirilmesine izin vermek için ek yardıma ihtiyacınız vardır. Yani, bu güzellik ipuçları için marketinizi veya eczanenizi ziyaret edin ve cildinizi hazırlayın ya da yazın ~ ve makyaj yaparken daha pürüzsüz bir görünüm için!

Ayrıca, korunmak için göğsünüze ve kollarınıza güneş kremi sürmeyi ve güzel bir açık kesim bluz giyerken gizlenmesi zor olan “erkek gömlek bronzluğundan” kaçınmayı unutmayın. Ayrıca, gözlerinizi de yanmaktan korumak için bir şapka ve güneş gözlüğü takın! Şimdi sahile gidiyorum, saçlarım, gözlerim ve cildim korunuyor! Sonuçta, İstanbul’dayım plaja sadece bir kaç kilometre uzaktayım!

Trans Kadın

About admin

Check Also

Burun Ameliyatı

Burun Ameliyatı

Estetik burun ameliyatı olup tıbbi terimi için kozmetik ya da estetik burun ameliyatı. Rinoplasti Latince Rhino (burun anlamına gelir) …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete başla!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Tayland'da cinsiyet uyum veya estetik ameliyatları üzerine hizmet veren bir hastaneyiz. Bu tür bir ameliyat düşünüyorsanız WhatsApp hattımız üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.